ТОВ "КОМПАНІЯ РОККІ"
ТОВ "КОМПАНІЯ РОККІ"
Киев, Бориспольский р-н, с. Дударков, ул. Нова 18
Фото  1 Облицювально-фасадна плитка Дніпровське каміння 1 ел. 20см * 20см 6 ел. 40см * 40см 14 ел./м.кв. Товщина панелі 30 мм 1381276

Облицювально-фасадна плитка "Дніпровське каміння" 1 ел. 20см * 20см 6 ел. 40см * 40см 14 ел./м.кв. Товщина панелі 30 мм

281 грн
Купить
Код 1381276
Поставщик ТОВ "КОМПАНІЯ РОККІ"
Производитель Rocky
Единица измерения м.кв.
Оценка

Описание

За останні кілька років все більшої популярності набуває облицювання будинків фасадними панелями, що імітують натуральний камінь та цеглу. Головна причина цього в першу чергу вартість, тому що фасадні панелі в 2-3 рази дешевше, а за зовнішнім виглядом і міцності вони практично ні чим не відрізняються від кам'яної або цегляної кладки. Різноманітність форм і забарвлень наших фасадних панелей надають унікальний вид фасаду Вашої будівлі. Фасадні панелі «Rocky» - це матеріал, який ідеально підходить для захисту стін вашого будинку від руйнівних впливів клімату. Наші фасадні панелі допоможуть при реставрації старих будівель, відновлять їх зовнішній вигляд і відвернуть подальше руйнування фасаду. Так само слід зазначити, що фасадні панелі «Rocky» стійкі до потрапляння на них сонячних променів і перепадів температур. Фасадні панелі створюють видимість цілісності фасаду будинку і надають йому красу і елегантність.

Фасадні панелі «Rocky» надійні як камінь, прості в обробці і монтажі, і не вимагають особливого обслуговування в процесі експлуатації.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!